0
AdmiralBet ABA Liga

ABA LIGA: Budućnost bolja od Mege, prva pobeda Cedevite

Objavljeno: 06.10.16 u 23:29

Košarkaši Budućnosti savladali su ekipu Mega Leksa u gostima rezultatom 85:81, iako su imali i višeod 20 poena prednosti tokom susreta.

Ekipa Budućnosti nastavili su sa sjajnim igrama na početku nove sezone i upisali treću pobedu iz isto toliko odigranih utakmica. Ovog puta ‘stradala’ je Mega, koja je na svom parketu mogla da bude i ubedljivije poražena.

U prvom poluvremenu rezultat je iznosio i plus 22, da bi u nastavku ekipa Dejana Milojevića zaigrala mnogo bolje i nekako smanjila razliku na više nego pristojnih minus četiri.

Međutim, ovo je drugi poraz Mega Leksa za redom i sada su na sedmom mestu na tabeli.

Ranije danas Cedevita je ostvarila prvi trijumf protiv MZT Skoplja rezultatom 82:61. FMP je nastavio sa sjajnim partijama i protiv Krke je pobedio sa 70:61, a Zvezda je, kao što je poznato, razbila Zadar u gostima sa 103:66.