0

SERIJA A: Derbi pripao Romi, ‘vučica’ slavi Manolasa (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.16 u 22:47

U poslednjem meču kola između Rome i Intera pobedu je odnela domaća ekipa rezultatom 2:1 (1:0).

Derbi kola odigran je na rimskom Olimpiku i otvoren je golom već u petom minutu kada je Edin Džeko savladao Handanovića.

Ljubitelji italijanskog fudbala mogli su da uživaju u beskompromisnoj borbi dva odlična tima, a rasplet smo videli u poslednjih 20-ak minuta.

Prvo je Banega u 72. minutu izjednačio rezultat, ali je njegov gol poništio Manolas koji je samo četiri minuta kasnije vratio prednost Romi i, ispostavilo se, doneo joj tri boda.

(Izvor: youtube / Footy Show)