0

SLS: Pobede Bačke i Rada

Objavljeno: 02.10.16 u 17:26

Fudbaleri Bačke savladali su Voždovac rezultatom 2:1, dok je Rad bio bolji od Spartaka u Subotici 1:0 u mečevima 11. kola Superlige Srbije.

Oba gola za Bačku je postigao Nemanja Ilić, i to u 64. i 89. minutu, iako je Gajić doneo poravnanje dva minuta pre drugog gola Bačke. Takođe, Voždovac je imao priliku da preko penala dođe do prednosti u 23. minutu, ali je mreža Bačke ostala netaknuta.

Bačka je nakon ove pobede došla do svog 10. boda i nalazi se na 12. mestu, dok je poziciju iznad upravo Voždovac sa četiri boda više.

U isto vreme, Rad je u Subotici uspeo da dođe do trijumfa nad Spartakom, a jedini strelac je bio Lutovac u 43. minutu, čime su građevinari prišli na samo bod zaostatka Spartaku, koji se nalazi na sedmoj poziciji.