0

SERIJA A: Juve, Roma i Inter sigurni, ne i Napoli (VIDEO)

Objavljeno: 21.09.16 u 23:10

Kompletirano je 5. kolo Serije A, a favoriti su redom nizali pobede, sem Napolija koji je praznih pušaka otišao u Đenovu.

Šampion Juventus je ponovo prvi na tabeli. „Stara dama“ je sa 4:0 demolirala Kaljari. Mrežu gostiju u 14. minutu načeo je defanzivac Ruđani. Dvadeset minuta kasnije bilo je 2:0, a novi gol upisao je Iguain. Do kraja prvog dela igre bilo je 3:0, pošto je Alveš bio superprecizan sa ivice kaznenog prostora. Konačnih 4:0 postavio je Cepiteli autogolom u 84. minutu.

Ювентус – Кальяри 4-0 (21 сентября 2016 г, Чемпионат Италии) от Независимый спорт на Rutube.

Roma je kao Juventus bila ubedljiva, samo protiv Krotonea. Goste je načeo El Šaravi u 26. minutu, a u prvom poluvremenu ih je dotukao Šaravi u 37. minutu. U drugom delu igre još dva gola u mreži Krotonea. Oba puta strelac je bio Džeko, prvo na asistenciju Totija, a potom i Salaha.

Seriju pobeda nastavio je Inter, ovoga puta u Empoliju 2:0. Oba gola bila su delo Ikardija u prvom poluvremnu, to jest 10. i 17. minutu. Torino našeg trenera Siniše Mihajlovića igrao je 0:0 sa Peskarom, ali je veći deo meča imao dva igrača manje.