0

FOTO screenshot

PRIMERA: Betis i Granada na ravne časti (VIDEO)

Objavljeno: 16.09.16 u 23:38

Prva utakmica četvrtog kola Primere završena je podelom bodova ekipa Betisa i Granade – 2:2.

Granada je povela u 13. minutu preko Karćele Gonzalesa, a u 33. je bilo 2:0 golom Buena.

Ipak, 36. minut doneo je Betisu veru u povratak, kada je Aleks Alegrija smanjio na 2:1.

Preokret je izgledao kao izvestan nakon što je u 52. minutu Veco dobio drugi žuti karton, što je Betis iskoristio i poravnao u 61.

Ali, mogli su zeleno-beli, za koje je do 86. minuta igrao Darko Brašanac, i da ostanu bez boda, jer je Granada imala priliku da sa bele tačke u 79. mintu ustigne do prednosti, ali je Adan odbranio šut Ponsa, pa je meč završen 2:2.