Domaći fudbal Fudbal
16:25 28.07.2016.

BOŽOVIĆ: Što pre da zaboravimo utakmicu protiv Ludogoreca!

FOTO: STARSPORT

Fudbaleri Crvene zvezde razmišljaju samo o narednom protivniku, o ekipi Metalca. Za Ludogorec ima vremena.

Osvrnuo se Miodrag Božović i na pisanja medija. Istakao je da mu se ne dopada euforija koja se kreira i stvara u zvezdaškoj javnosti.

  • – Vidim da se već piše o tome ko će nam biti rival u plej-ofu za Ligu šampiona, a još uvek nismo prošli. Loše je da se tako piše. Oko 90 odsto medija je negativno i želi katastrofu, istakao je Božović.

Prema narednom protivniku u prvenstvu, ekipi Metalca, gaji poštovanje.

– Očekuje nas težak duel, prošle sezone smo jedva pobedili Metalac golom u finišu. Metalac nam dolazi u dobrom raspoloženju posle trijumfa nad Borcem, dok je nama svima u glavi Evropa, objašnjava Božović.

Takođe, najavljene su i promene u timu „crveno-belih“. „Delije“ će ponovo na delu moći da vide svog ljubimca, Srđana Plavšića

– Neće igrati svi, mnogo toga zavisiće kako se ko oseća. Igraće Plavšić i Petković, ljubimci medija. Dobro je kada su igrači ljute, a ne trener, zaključio je Božović.

 

Pripremio: Stefan Stupar

0
0

Komentar(1)

  1. lool каже:

    MIODRAG BOZOVIC

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...