0
ATP

VIMBLDON: Kraj za Troickog

Objavljeno: 30.06.16 u 18:32

Viktor Troicki završio je učešće na Vimbldonu nakon što je, posle pet setova, poražen od Alberta Ramosa Vinolasa sa 3:2 – 3:6, 6:3, 6:3, 2:6, 6:3.

Troicki je poveo sa 1:0 u setovima nakon brejka u šestom gemu, pa je došao do 6:3.

Drugi set bolje je otvorio Španac, poveo sa 4:1 i istim rezultatom kao Troicki prvo izjednačio, a zatim i preokrenuo na 2:1 u setovima.

Naš teniser je u četvrtom setu na samom početku napravio brejk, zatim još jedan za 5:2, pa je meč ušao u peti set.

A u njemu, smireni Španac napravio je ključni brejk pri vođstvu od 4:3, da bi u narednom gemu servirao za trijumf.

Susret je obeležila i velika nervoza Troickog, ali mu rasprava sa sudijom nije pomogla da dođe do boljeg rezultata.

VIMBLDON: Novak protiv Kverija u trećem kolu