0

SLS, PLEJ-AUT: Goleade za kraj na Karaburmi i u Milanovcu

Objavljeno: 21.05.16 u 18:56

Od ranije je poznato da će elitni rang u Srbiji napustiti Jagodina i OFK Beograd, a sada je poznat i krajnji raspored na tabeli na kraju plej-auta.

Pre plej-ofa čije se utakmice igraju od 19 časova, od 17 sati četiri meča u plej-autu donela su nam čak 18 pogodaka. Ostaje samo žal što takav fudbal nismo gledalo tokom cele sezone, a ne samo u finišu kada utakmice nisu imale rezultatski značaj.

Najviše pogodaka viđeno je na Karaburmi gde je u duelu dva nova prvoligaša, OFK Beograda i Jagodine, domaći tim deklasirao ‘ćurane’ sa čak 6:2 u meču u kom su Pejović het-trikom, Andrić sa dva i Stojković sa jednim golom ispratili ‘romantičare’ u Prvu ligu posle 18 godina.

U Gornjem Milanovcu su se takođe raspucali, a Metalac je sa 4:2 uz još jedan het-trik Stanojevića savladala Novi Pazar.

Rad je posle preokreta u drugom poluvremenu i zaostatka protiv Spartaka u Subotici od 47. minuta golom Miloševića, došao do trijumfa preko Kaluđerovića i Arsenijevića četiri minuta pre kraja.

U najnezanimljivijem meču, u Ivanjici, Mladost je protiv Javor Matisa golom Milosavljevića u 89. minutu odnela sva tri boda u Lučane.