7

EVROZVEZDA: Crveno-beli imaju čemu da se nadaju u Evropi! (VIDEO)

Objavljeno: 08.05.16 u 21:11

Fudbaleri Crvene zvezde su protiv Olimpijakosa pokazali da itekako imaju kvalitet da se nose sa finansijski mnogo moćnijim ekipama.

Četa Miodraga Božovića odigrača je 2:2 protiv Olimpijakosa, ali mnogo bitniji je opšti utisak, a on je, blago rečeno, pozitivan.

Crveno-beli su, protiv najjačeg sastava Olimpijakosa, dva puta vodili, imali igru, šanse…

Zvezda je povela preko Orlandića u 36. minutu, na 1:1 je izjednačio Hernani u 39.

STATIVA I DVA GOLA: Sjajan duel na Marakani, Zvezda dostojan rival Olimpijakosu (VIDEO)

Ponovo su crveno-beli poveli u 53. minutu prelepim golom Kataija, ali je Kasami tri minuta kasnije doneo nerešen ishod svom timu.

ZVEZDIN MESI: Katai fenomenalnim soloprodorom doneo Zvezdi vođstvo (VIDEO)

Imala je Zvezda do kraja prilike za trijumf, mada je i Olimpijakos pogodio stativu.

(Youtube/Magic Moment)

Na kraju, možda i utisak utakmice, pored zaista fenomenalnog gola Kataija, jeste skandiranje navijača Crvene zvezde – „Grofe, ostani!“

DELIJE REKLE SVOJE: Marakanom se orilo ‘Grofe, ostani’! (VIDEO)