0

SERIJA A: I Inter i Milan slavili (VIDEO)

Objavljeno: 07.05.16 u 23:17

Fudbaleri Intera savladali su Empoli u prvom meču 37. kola italijanske Serije A 2:1, dok je Milan zabeležio trijumf na gostovanju u Bolonji od 1:0.

U prvom meču 37. kola Serije A, Inter je sa 2:1 savladao Empoli. Neroazuri su do prednosti došli u 12. minutu preko Ikardija, na 1:1 izjednačio je Pućareli u 37, da bi pobedu Interu doneo Perišić u 40. minutu prvog poluvremena.

(Youtube/ALXrecords 2016)

I Milan je zabeležio trijumf nad Bolonjom golom Bake iz penala u 40. minutu, čime su zadržali nadu da će igrati Evropu naredne sezone. Ali, za to je neophodno da Fiorentina doživi dva poraza u preostala dva kola.