0

SERIJA A: Inter u Ligi šampiona? Miro Klose i Lacio su rekli – NE! (VIDEO)

Objavljeno: 01.05.16 u 22:49

‘Nero-azuri’ ostali su bez šanse da se sledeće sezone nađu u elitnom takmičenju porazom od Lacija u Rimu rezultatom 2:0 (1:0).

Iako su već nekoliko kola unazad sve dalje od plasmana u kvalifikacije za Ligu šampiona, navijači Intera nadali su se da mogu da dođu do tog željenog trećeg mesta. Međutim, to će i ove godine ostati za njih nedosanjan sam i moraće da se zadovolje Ligom Evrope.

Da tako i zvanično od večeras bude, potrudio se Lacio i pre svega Miroslav Klose koji je već u osmom minutu doveo ‘nebesko-plave’ u vođstvo, pokazavši svoju klasu.

Ništa posebno Inter nije pokazao ni u nastavku meča, iako je u drugom poluvremenu Roberto Manćini na teren poslao sve napadače koje je imao na raspolaganju.

SERIJA A: Opšti raspad Milana, Udineze drhti zbog Palerma (VIDEO)

Umesto iznednačenja sve je bilo rešeno u 84. minutu kada je Keita oboren u kaznenom prostoru Intera, a Muriljo dobio drugi žuti karton.

Najstrožu kaznu izveo je Antonio Kandreva i hirurški preciznim udarcem postavio je konačnih 2:0.