0

SERIJA A: ‘Bikovi’ naoštrili rogove, Inter sve dalje od Lige šampiona (VIDEO)

Objavljeno: 03.04.16 u 22:46

Fudbaleri Torina savladali su Inter na ‘Đuzepe Meaci’ rezultatom 2:1 (0:1) u meču koji je Inter završio sa devetoricom igrača na terenu.

Početak meča i kompletno prvo poluvreme nije nagoveštavalo da će ishod biti u korist Torina. Inter je držao konce igre u svojim rukama i već u 17. minutu je posle dosuđenog jedanaesterca Mauro Ikardi doveo domaće u vođstvo.

Međutim, u nastavku sve se okrenulo. Izabranici Roberta Manćinija doživeli su prvi šok u 55. minutu kada je Molinaro izjednačio na 1:1, a samo dva minuta kasnije Miranda je dobio drugi žuti karton i Inter je ostao sa desetoricom na terenu.

Situacija na terenu ‘Đuzepe Meace’ se promenila, a brojčanu prednost ‘bikovi’ su iskoristili u 73. minutu kada je dosuđen novi jedanaesterac na meču, ovog puta u korist Torina, a siguran egzekutor bio je Beloti. Tom prilikom Nagatomo je dobio drugi žuti karton, pa je Inter meč završio sa dva igrača manje.

Do kraja meča golman Intera Samir Handanović bio je još nekoliko puta na mukama, Torino je pogodio i stativu, a poslednju priliku za izjednačenje Inter je propustio u petom minutu nadoknade, kada je Eder za malo zakasnio da ubaci loptu u mrežu na drugoj stativi.