0

OVO JE BOLNO GLEDATI: Postoji li gori način da ostanete bez plasmana na EP? (VIDEO)

Objavljeno: 30.03.16 u 22:29

Svaka im čast ako posle ovoga uspeju da se oporave. Ožiljak neće biti mali…

U meču drugog kola grupe za plasman na šampionat Evrope, u Češkoj su se sastale selekcije Danske i Švajcarske (grupe se igraju po principu turnira, igra svako sa svakim).

Prethodno, Danci su savladali Škotsku sa 4:0, dok su Češka i Švajcarska odigrale 1:1.

Kako je Škotska pobedila domaćina 2:0, Dancima je bila dovoljna pobeda nad Švajcarskom.

I poveli su u 56. minutu golom Holsea iz penala, da bi Aliju izjednačio samo minut kasnije.

I takav rezultat bio je aktuelan do poslednjeg, 80. minuta meča (utakmice kadeta se igraju dva puta po 40 minuta), kada se dogodio možda i najbizarniji pogodak u istoriji kvalifikacija za neko evropsko takmičenje.