0

SERIJA A: Juve isekao rogove ‘bikovima’, grabi ka Skudetu (VIDEO)

Objavljeno: 20.03.16 u 17:24

Juventus je gazda Torina, potšo je u gradskom derbiju protiv istoimenog rivala slavio sa 4:1 (2:0).

Šeta se „stara dama“ kroz Seriju A. Taman kada su se navijači drugoplasiranog Napolija ponadali da bi Juventus mogao da se namuči, crno-beli su pokazali svu snagu i demolirali Torino 4:1.

Juventus je poveo u 33. minutu evrogolom Pogbe iz slobodnog udarca. Samo devet minuta kasnije bilo je 0:2, Mandžukić je uposlio Kediru, a ovaj postigao gol.

Nada za Torino probudila se u 48. minutu kada je Beloti sa penala smanjio na 2:1. Sve dileme otklonio je Morata sa dva gola. Španac je prvo u 63. minutu iskoristio sjajno dodavanje Pogbe, a u 77. minutu Francuz je traljavo šutirao, a Morata pogodio za konačnih 4:1.

Juventus sada ima šest bodova više od Napolija, koji ima i utakmicu manje od rivala iz Torina.

(Izvor: RuTube)