0
ATP

ATP INDIJAN VELS: Lajović zaustavljen na startu

Objavljeno: 11.03.16 u 08:14

Srpski teniser Dušan Lajović poražen je već u 1. kolu Mastersa u Indijan Velsu od američkog igrača Rajana Herisona sa 2:0, po setovima 6:3, 7:6(3), posle jednog sata i 22 minuta igre.

Sva tri brejka koja su se desila u meču viđena su u prvom setu, a više ih je na svojoj strani imao domaći teniser koji je iskoristio obe svoje prilike. U drugom Lajović je uspeo da odbrani dve brejk lopte, ali sa druge strane nije došao do prilike da protivniku oduzme servis.

U taj-brejku više sreće i znanja imao je Herison koji je prvi stigao do sedam poena i tako rešio meč u svoju korist.

Od srpskih igrača danas će na terene izaći samo Jelena Janković koja će u 1. kolu igrati protiv Nemice Karine Vitef.