0

SLS: Takav fudbal želimo da gledamo – pet golova, het-trik Marinkovića i ubedljiva pobeda Voždovca (FOTO)

Objavljeno: 05.03.16 u 15:59

Fudbaleri Voždovca savladali su ekipu Mladosti iz Lučana na svom stadionu rezultatom 4:1 (3:0).

Bez obzira na pobednika, fudbal kakav je danas viđen na stadionu Voždovca pokazuje da se na ovim prostorima ipak može igrati kvalitetan fudbal. Ovog puta to je bila ekipa Voždovca, koja je ofanzivnim pristupom došla do ubedljive pobede nad gostima iz Lučana.

Za samo 100 sekundi, u 16. i 17. minutu, Voždovac je golovima Nenada Marinkovića i Obiore Odite došao do prednosti od 2:0, a kada je u 38. Marinković postigao svoj drugi gol, bilo je jasno k će slaviti pobedu na ovom meču.

Pred kraj poluvremena se povredio glavni arbitar Milorad Mažić, pa je pravdu do kraja delio Danilo Grujić.

Marinković je u nastavku postigao i svoj treći gol na meču, kompletiravši het-trik, a počasni gol za goste postigao je Bajić u 73. minutu, samo minut nakon što je ušao u igru umesto Luke.