Domaći fudbal Fudbal The Best Of Top News Transferi
09:36 03.03.2016.

ZVEZDAŠI GA MRZE, A NJEGA BAŠ BRIGA: Najomraženiji fudbaler na Marakani ne mrda iz Beograda

Navijači Zvezde će i naredne polusezone gutati knedle zbog pomisli da on još uvek nosi crveno-beli dres.

Džošua Parker ne mrda iz Zvezde, mada je to postalo poprilično jasno još pre nekoliko dana. Ipak, da su šanse za prelazak u Kajrat i definitivno propale, za „Žurnal“ je potvrdio Blažo Raosavljević:

– Ponuđeni su odlični uslovu i njemu i klubu, ali je odbio ponudu zbog daljine, rekao je Raosavljevič.

Parker ima ugovor sa crveno-belima do kraja ove godine, ali se i klub i navijači nadaju da će Parker Marakanu napustiti već u junu.

0
0

Komentari

  1. Tooo. каже:

    Tooo Parkeru,i trazi im novac na vreme, do centa isplata, ako ga ko vidja u gradu, obavezno mu sugerisite ovo, sad ce da im se stranci obiju o glavu, uskoro naplata, a para nece biti, tako to biva,zivi bili pa videli.

    0
    0
  2. radasin каже:

    ljudi malo ste se zbunili vi treba da podrzavate parkera , a mrzite zivkovica , a ne da porzavate zivkovica a mrzite parkera , ko za koga ovde navija ovde je j… lud zbunjenog , a da i dzonija isto treba da podrzavate ali brzo ste ga zaboravili…….

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Ko osvaja ABA ligu ove sezone?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...