0

SERIJA A: Baka i lep gol Honde za trijumf Milana (VIDEO)

Objavljeno: 14.02.16 u 15:40

Fudbaleri Milana savladali su u 25. kolu italijanske Serije A ekipu Đenove na San Siru rezultatom 2:1.

Rosoneri su sjajno otvorili utakmicu – već u 5. minutu Baka je doveo Milan u vođstvo, nakon što je ekipa Milana uhvatila odbranu Đenove na spavanju.

Na 2:0 povisio je Honda lepim udarcem sa oko 30 metara, mada se mora priznati da gol ide na dušu golmana Đenove Perina, koji je morao bolje reagovati.

Đenova je do kraja meča uspela samo da smanji rezultat i to u 92. minutu, preko Ćerčija, nakon trapave reakcije Donarume.

Milan je nakon 25. kola šesti na tabeli sa 43 boda, dok je Đenova 16. sa 25 bodova, tri boda više od Frozinonea, koji se nalazi u zoni ispadanja.