0

SERIJA A: Milan ispustio pobedu u Empoliju (VIDEO)

Objavljeno: 23.01.16 u 22:36

Dva meča 21. kola Serije A odigrana su danas, a ni u jednom nije bilo pobednika.

Za nad je daleko interesantniji bio ovaj u večernjem tereminu u kom je Milan igrao nerešeno sa Empolije 2:2. Vodio je dva puta tim Siniše Mihajlovića golovima Bake i Bonaventure na početku oba poluvremena, ali su domaći oba puta uspevali da dođu do izjednačenja. Bod domaćinu doneo je iskusni Masimo Makarone koji je u 61. minutu vešto izbegao ofsajd zamku ui postigao gol.

(Izvor: Rutube/GOALTIME – ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ)

Bodovna razlika između dva tima ostala je ista, ali ni Milan ni Empoli nisu napredovali na tabeli odnosno „rosoneri“ su ostali šesti, a tim za koji igra Rade Krunić osmi.

Ranije tokom dana Frozinone i Atalanta su takođe osvojili po bod pošto su u međusobnom duelu odigrali meč bez pogodaka.