0

RANIJERI: Kasno smo počeli da igramo

Objavljeno: 27.12.15 u 09:32

Fudbaleri Lestera poraženi su u debriju Premijer lige pošto su izgubili od Liverupla na Enfildu sa 1:0 u 18. kolu engleske lige.

Menadžer prvoplasirane ekipe Premijer lige, Klaudio Ranijeri, nije bio zadovoljan epilogom susreta.

– Počeli smo kasno da igramo. Liverpul je od početka igrao i zbog toga je zaslužio pobedu. Pokazali su dobar karakter, mi smo pokušali da damo sve od sebe, ali možda smo u prvom poluvremenu bili suviše nervozni – kazao je Ranijeri.

– U drugom poluvremenu je bilo mnogo bolje, napravili smo dve ili tri šanse, ali ne ‘čiste’. Liverpul je postigao dobar gol – dodao je šef struke Lestera.

On je naglasio da je najboljeg strelca Premijer lige Džejmija Vardija izveo iz igre posle primljenog gola jer se napadač nije osećao najbolje.

– Imao je groznicu i morao sam da ga promenim, a Rijad Marez je bio veoma umoran – poodvukao je Ranijeri.