0

SERIJA A: Roma tone sve dublje, poraz Lazovićeve Đenove (VIDEO)

Objavljeno: 29.11.15 u 16:56

Fudbaleri Rome izgubili su na svom “Olimpiku“ od ekipe Atalante rezultatom 0:2 (0:1), dok je Đenova takođe kao domaćin poražena od Karpija – 1:2.

Tim Rudija Garsije nikako da prebrodi rezultatsku krizu, a nakon ubedljivog poraza od Barselone u Ligi šampiona, Roma je izgubila od Atalante na svom stadionu – 0:2.

Atalanta je povela golom Gomeza u 10. minutu, a konačnih 0:2 postavio je Denis sa bele tačke u 83. minutu, a prethodno je Majkon oborio protivničkog igrača u svom šesnaestercu i zaradio crveni karton.

Roma je ovim porazom ostala na četvrtoj poziciji, pa Inter, Fiorentina i Napoli imaju šansu da se odlepe.

Đenova je takođe kao domaćin izgubila od Karpija sa 1:2. Domaći su na samom početku ostali sa desetoricom pošto je isključen Pavoleti, ali su i pored toga poveli golom Figeriasa u osmom minutu.

Ipak, Đenovljani nisu uspeli da izdrže svih 90 minuta sa igračem manje, pa su gosti preokrenuli pogocima Borijela u 57. i Zakarda u 80. minutu.

Bivši igrač Crvene zvezde odigrao je svih 90 minuta za tim Đenovljana.