4

ATRAKCIJE ‘PARTIZANOVOG MESIJA’: Makazice, štikla, pa bomba iz slobodnjaka Andrije Živkovića (VIDEO)

Objavljeno: 29.11.15 u 14:07

Početkom drugog poluvremena Partizan je poveo u Subotici protiv Spartaka sjajnim pogotkom Andrije Živkovića.

U prvom poluvremenu utakmice u Subotici ponovo je najagilniji u ekipi Partizana bio mladi Andrija Živković.

Iako nije bilo golova, Živković se svojski trudio da povuče crno-bele ka tom cilju i to vrlo atraktivnim potezima.

U 17. minutu je lošu intervenciju odbrane domaćih pokušao da pretvori u gol pokušajem ‘makazica’, ali je lopta otišla preko gola Spartaka.

(Izvor: youtube / Partizan video materijal)

U 35. minutu je ponovo pokazao deo svog raskošnog talenta. Petom, i to u vazduhu, je pokušao da asistira Valeriju Božinovu, koji se ipak nalazio u ofsajd poziciji.

(Izvor: youtube / Sport TV)

Sve to odigralo se u prvom poluvremenu, a onda je na početku drugog poslao neodbranjiv šut u mrežu Janoševića za 1:0. Bio je to šesti pogodak Andrije Živkovića u ovom šampionatu. Veoma efektan.

(Izvor: youtube / Gagle YT)