0

SERIJA A: Torino ponovo u igri za Evropu (VIDEO)

Objavljeno: 28.11.15 u 19:55

U premijernom meču 14. kola Serije A Torino je kao domaćin savladao Bolonju 2:0 (0:0).

Bio je ovo tipičan meč Serije A, bez mnogo šansi sa dva gola. Torino je dočekao Bolonju u želji da se uključi u borbu za prvih pet pozicija koje sledeće godine vode u Evropu. Zatišije je trajalo sve do 59. minuta kada je Kvaljarela pogodio prečku. Što italijanskom reprezentativcu nije pošlo za nogom, jeste Belotiju koji je fantastično okrenut leđima primio loptu na grudi, okrenuo defanzivca Bolonje i loptu smestio u mrežu.

(Izvor: RuTube)

Domaćin je u nadoknadi vremena postigao još jedan pogodak, a strelac je bio Vives u 91. minutu.