0

SLS: Vojvodina zaustavila Mladost, golčina Ivanića iz slobodnjaka (VIDEO)

Objavljeno: 28.11.15 u 16:50

U poslednjem meču subotnjeg programa 19. kola Superlige Srbije fudbaleri Vojvodine su sa ubedljivih 3:0 savladali Mladost iz Lučana na stadionu Karađorđe u Novom Sadu.

„Lalama“ je početnu prednost doneo Srđan Babić sredinom prvog poluvremena, a pitanje pobednika praktično je rešio kapiten Mirko Ivanić koji je u 52. minutu prelepim golom iz slobodnog udarca duplirao prednost Vojvodine.

(Izvor: Youtube/1. HNL)

Krenuli su gosti u tom trenutku na sve ili ništa i što bi rekao komentator RTV-a Lazo Bakmaz dobili su ništa tačnije dobili su još jedan gol čiji je autor bio rezervista Aleksandar Stanisavljević.

Zanimljivo je da su Lučanci pre ovog duela u Novom Sadu u Superligi Srbije upisali čak 10 utakmica bez poraza odnosno poslednji put su izgubili još krajem avgusta kada ih je na njihovom stadionu porazila Crvena zvezda.

Sa druge strane Novosađanima se isplatila promena trenera pošto je Nenad Lalatović, koji je i danas bio na klupi uprkos suspenziji, upisao i drugu pobedu na klupi Vojvodine.