Evrokupovi Fudbal The Best Of
19:50 26.11.2015.

RECEPT ZA NASTAVAK: Partizan igra mnogo bolje na krilima Grobara (FOTO)

FOTO: STARSPORT

Partizan u Alkmaru ima veliku podršku svojih navijača, oko 2000 Grobara je iza gola AZ-a u prvom poluvremenu.

I upravo na tu stranu je Partizan napadao u prvoh 45 minuta. Nakon uvodnog, dosta smušenog početka, sredinom poluvremena crno-beli su uspeli da jednu kontru preko Andrije Živkovića krunišu šansom u kojoj se Abubakar i Brašanac nisu najbolje snašli.

Međutim, to je bio signal da se ‘raspale’ navijači Partizana iza gola Kutinja i da daju vetar u leđa svojim ljubimcima. Ispostavilo se da je upravo to bilo potrebno izabranicima Ljubinka Drulovića, koji su u preostalom periodu prvog dela meča stvorili još tri kolosalne prilike.

Prvo Abubakar nije iskoristio grešku Rajka Brežančića, zatim isto nije učinio ni Stefan Babović sa samo nekoliko metara, a u samom finišu Oumaru se našao u sjajnoj prilici, ali je glavom šutirao pored gola.

Na tribinama ekstaza, a među prisutnih 2000 navijača velika nada da će u drugom poluvremenu biti bolje po tim Partizana, te da će se neka lopta naći u mreži Holanđana.

Evo i kako izgleda tribina sa navijačima Partizana:

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...