0

SLS: Radnički slavio na Karaburmi, Borac remizirao sa Voždovcem

Objavljeno: 07.11.15 u 15:11

Fudbaleri niškog Radničkog pobedili su u gostima ekipu OFK Beograda, dok je čačanski Borac na svom stadionu remizirao sa Voždovcem – 1:1, u 17. kolu Superlige Srbije.

Nišlije su do pobede nad “romantičarima“ došli golovima Zemlanuhina u 46. i Ašćerića u 76. minutu, s tim što su domaći imali veliku šansu da povedu, ali je Jovanović u 33. minutu promašio penal.

Čačani su prekinuli seriju dobrih rezultata pošto su na svom terenu odigrali 1:1 sa Voždovcem. Prednost domaćima doneo je Vujaklija u 71. minutu, ali je već u 74. Odita postavio konačan rezultat.

U ostalim popodnevnim mečevima, Mladost je slavila u Novom Pazaru sa 3:1, dok su Spartak i Javor odigrali bez golova.