0

KAO DA JE BALKANAC: Murinjo isključen zbog nečega što je na ovim prostorima više-manje uobičajeno

Objavljeno: 24.10.15 u 19:10

Fudbaleri Čelsija doživeli su novi poraz i to u malom londonskom derbiju od Vest Hema (2:1), a utakmicu su završili sa igračem manje u polju, pošto je isključen Nemanja Matić, i bez trenera na klupi jer je Žoze Murinjo drugo poluvreme morao da posmatra sa tribina.

Kako prenosi BBC „Spoecijalni“ je zaradio crveni karton jer je u poluvremenu utakmice pri rezultatu 1:0 za domaćina pokušao da uđe u sudijsku svlačionicu kako bi porazgovarao sa sudijom Džonom Mosom.

Nezadovoljan zbog njegovog suđenja Portugalac je to želeo i da mu kaže, ali očigledno da je pronašao pogrešan način, koji nije uobičajen na Ostrvu.

Istina, da je to uradio u Srbiji ili nekoj zemlji iz okruženja verovatno ne bi bio sankcionisan već naprotiv sudije bi morale da sviraju po njegovim notama.