0

SERIJA A: Preokret Lacija, čudesni Torino pobedio prelepim golom Benasija! (VIDEO)

Objavljeno: 27.09.15 u 17:19

Fudbaleri Lacija pobedili su u gostima ekipu Verone rezultatom 1:2 (1:0), dok je Torino kao domaćin bio bolji od Palerma – 2:1 u šestom kolu Serije A.

Lacio je do pobede u Veroni došao golovima u 63. iz penala i Parola u 86. minutu, dok je strelac za domaće bio Helander u 33. minutu.

U timu Lacija, Dušan Basta i Milinković-Savić su odigrali po 90 minuta, dok je Filipa Đorđevića u 61. zamenio Keita. Na drugoj strani Boško Janković je odigrao takođe ceo meč.

Torino je na svom terenu pobedio Palermo sa 2:1 i makar na kratko preuzeo drugo mesto na tabeli. Torino je do pobede došao autogolom Gonzalesa u 44. i pogotkom Benasija u 48. minutu, dok je jedini gol za Sicilijane postigao takođe Gonzales u 71. minutu.