Evropske lige Fudbal The Best Of
22:05 26.09.2015.

SUDAR SRPSKIH GOLMANA: Rajković bolji od Stojkovića u izraelskom derbiju

FOTO: Maccabi Tel Aviv

U Izraelu je odigran veliki derbi tamošnje lige između Makabija iz Tel Aviva i Makabija iz Haife, a ovaj susret bi mogao da bude zanimljiv navijačima Crvene zvezde i Partizana.

Naime, na golovima dva tima stajali su srpski reprezentativci i ljubimci Delija, odnsosno Grobara. Reč je o Predragu Rajkoviću koji je stajao na golu Makabija iz Tel Aviva, dok je sa druge strane bio Vladimir Stojković. Uspešniji je bio bivši golman Crvene zvezde,pošto je „ponos Izraela“ slavio sa 2:0.

vladimir-stojkovic-makabi

Golove za goste su postigli Ban Basta i Dora Pereca, a srpski čuvari mreže su briljirali. Stojković je imao sjajnu intervenciju posle „slobodnjaka“ Zahavija, dok je Rajković „upisao“ šest odbrana. Na kraju ruka ruci i par rečenica o sledećem meču sa Albanijom u kvalifikacijama za EP.

0
0

Komentari

  1. ccc каже:

    Zar tako o svojoj majci!?
    Bolesnik…

    0
    0
  2. Outsider каже:

    Hahahaha i od tog silnog prskanja vam nicu pecurke u rupi,

    0
    0
  3. KK NARKO KARTEL каже:

    Prskamo bagru po faci gde stignemo i kako stignemo !

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...