0

SERIJA A: Inter nastavio da gazi, ‘neroazuri’ jedini maksimalni posle četiri kola! (VIDEO)

Objavljeno: 20.09.15 u 14:28

Fudbaleri Intera nastavili su sa sjajnim partijama ove sezone pošto su u gostima savladali ekipu Kjeva rezultatom 0:1 (0:1) u četvrtom kolu Serije A.

Jedini pogodak za Inter postigao je Mauro Ikardi u 42. minutu. Inter je usamljen na vrhu tabele sa maksimalnih 12 bodova i tim Roberta Manćinija jedini je tim koji će posle ovog kola imati sve četiri pobede.

Kjevu je ovo prvi poraz ove sezone, a tim iz Verone sada ima sedam osvojenih bodova.

Srpski reprezentativac Adem Ljajić nije ulazio u igru, dok je Stevan Jovetić na terenu proveo 75 minuta, a zamenio ga je Rodrigo Palasio.