1

SERIJA A: Goleda na San Siru, Baka vodio Milan do pobede (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.15 u 22:45

I drugi meč na svom stadionu u ulozi domaćina Milan je uspeo da reši u svoju korist pošto je večeras u meču 4. kola savladao Palermo sa 3:2 (2:1).

Junak pobede tima Siniše Mihajlovića je ovoletošnje pojačanje Karlos Baka koji je postigao dva gola u maniru rasnog centarfora, ali za najlepši pogodak se pobrinuo Bonaventusa koji je u smiraj prvog poluvremena prelepim golom doneo drugo vođstvo Milanu.

(Izvor: Rutube/Футболонлайн.net)

Da „neroazuri“ ne dođu lako do pobede pobrinuo se švedski fudbaler Oskar Hiljemark koji je postigao oba gola za Sicilijance, prvi posle kornera, a drugi nakon odlične akcije i perfektne asistencije Đilardina.

Milan je drugom pobedom u šampionatu došao do kote šest, dok je Palermo ostao na sedam osvojenih bodova u prethodna tri kola. Za goste je do 56. minuta igrao Uroš Đurđević koga je u igri zamenio upravo asistent kod drugog gola tima sa Sicilije.