Fudbal Reprezentacija The Best Of
08:35 05.09.2015.

ANDRIJA ŽIVKOVIĆ: Gol je moj, ali nema veze, pobeda je važna!

FOTO: STARSPORT

Krilni napadač Partizana Andrija Živković u Novom Sadu je debitovao za reprezentaciju Srbije i u 22. minutu je uz pomoć Hajrapetijana zatresao mrežu Jermenije. Ipak, UEFA je gol pripisala defanzivcu gostiju.

– Pored gola bi trebalo da stoji moje ime, ali je to potpuno nevažno. Važna je pobeda reprezentacije Srbije i konačan beg sa dna tabele. Sad nam sledi prijateljska utakmica sa Francuskom i to će biti dobra prilika da odmerimo snage sa najjačima – rekao je Andrija Živković.

Sjajan debi imao je i drugi fudbaler crno-belih Darko Brašanac, koji danas staje na „ludi kamen“ i HotSport mu čestita.

– U poslednje vreme mi se dešavaju samo lepe stvari. Preko rezultata u Partizanu, do poziva u reprezentaciju i svadbe. Zadovoljan sam debijem, važno je da smo pobedili. Idemo dalje – rekao je Brašanac, koji će danas oženiti Dijanu.

Nemanja Matić je istakao da ostaje žal što u trijumfu „orlova“ nije mogla da učestvuje i publika.

– Ovo je sjajna stvar i konačno je stigla pobeda. Nažalost, u Novom Sadu je falila samo publika da uživa u pobedi. Videlo se koliko možemo i koliko ova selekcija ima potencijala. Sada je na redu prijateljski duel sa Francuskom i to je idealna prilika da vidimo gde smo – zaključio je Matić.

0
0

Komentari

  1. ljubomir ivkovic каже:

    svaka pobeda je vazna neka je pet /nula za nas aprotivnici neka daju svih pet golova bice dobro pozdrav

    0
    0
  2. istina каже:

    Pa da si šutnuo loptu u gol i stajalo bi tvoje ime.

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...