0

PREMIJER LIGA: Prva pobeda Čelsija (VIDEO)

Objavljeno: 23.08.15 u 16:51

Fudbaleri Čelsija upisali su prvu pobedu u novoj sezoni tek u trećem kolu Premijer lige.

Četa Žozea Murinja pošteno se namučila i sa ekipom Vest Bromič Albiona, ali je na kraju uspela da slavi trijumf od 3:2.

Zanimljivo, na prvom meču u novom dresu, novajlija na Stamford Bridžu, Pedro, uspeo je da pogodi mrežu i upiše se u strelce.

Sa druge strane, srpski defanzivac Branislav Ivanović nije blistao, pošto je, prema statistici, dobio tek 20% svojih duela.

Do prenosti su došli „Plavci“ golom pomenutog Pedra u 20. minutu. Samo 10 minuta potom, Dijego Kosta je povisio na 2:0.

Međutim, u 35. minutu domaćin je smanjio preko Morisona, ali je Aspilikueta u 42. minutu postigao i treći pogodak za goste.

Sjajni Morison u 59. minutu vratio je nadu domaćima, ali VBA nije uspeo da stigne do čuda.

All Goals HD | West Bromwich Albion 2-3 Chelsea… by zidanekrisz