0

BEZ GOLOVA U SURDULICI: Plavšić promašio ‘zicer’, Jovanović spasio Zvezdu

Objavljeno: 16.08.15 u 17:55

Posle prvih 45 minuta utakmice u Surdulici rezultat u duelu Radnika i Crvene zvezde je 0:0.

Ipak, bilo je ovo veoma zanimljivo prvo poluvrme u kome su oba tima mogla do gola. Crvena zvezda je najveću šansu imala u 12. minutu kada je Vijera sjajno uposlio Plavšića, a novajlija u crveno-belom dresu u situaciji jedan na jedan sa golmanom promašio gol. Radnik je do gola mogao u 30. minutu kada je Rajković loše procenio let lopte, a Stojanović glavom šutirao ka golu, na sreću po Zvezdu Jovanović ju je skinuo sa linije.

Delije su briljirale u prvih 45 minuta i nisu dozvolile domaćoj publici, to jest unajmljenom trubačkom orkestru da se čuje. Najvernije pristalice Zvezde su kazneni prostor domaćina napunile rolnama, te je na tom delu terena bilo teško za igru.