0

SUPERLIGA SRBIJE: Prvi poraz Borca, Javor bolji od Rada

Objavljeno: 08.08.15 u 18:56

Fudbaleri čačanskog Borca doživeli su prvi poraz ove sezone pošto su izgubili u gostima od Surdulice – 1:0, dok je Javor bio bolji od Rada – 3:0 u četvrtom kolu Superlige Srbije.

Tim Nenada Lalatovića doživeo je prvi poraz posle tri pobede, a jedini pogodak za Surdulicu postigao je Stojanović u 63. minutu iz penala. Ovo je prva pobeda Surdulice posle dva remija i poraza u prva tri kola.

U drugom popodnevnom meču, Javor je takođe kao domaćin bio bolji od Rada rezultatom 3:0. Strelci za Javor bili su Maraš u 39, Docića u 48. i Đokića u 90. minutu.

Javor se sada izjednačio na vrhu tabele sa Borcem sa 9 bodova.

Od 19 sati sastaju se Partizan – Spartak, Čukarički – OFK Beograd i Metalac – Radnički Niš.