Evropske lige Fudbal Transferi

ZVANIČNO: Kolumbijski ‘zmaj’ postao ‘jorgandžija’

Madridski Atletiko je rešio pitanje napadača, nakon što je ostao bez Marija Mandžukića, dovođenjem reprezentativca Kolumbije i dojučerašnjeg člana Porta Džeksona Martineza.

Dogovor tri strane postignut je još pre tri nedelje, ali potrajalo je dok nije došlo i do ozvaničena saradnje do koje je došlo danas potpisivanjem četvorogodišnjeg ugovora.

Pored Atletika za Martineza je zainteresovan bio i Arsenal, ali su MAdriđani izvojevali pobedu pošto nisu previše oklevali i pristali su da plate obeštećenje od 35 miliona evra.

Nekadašnji član Čipasa i Independijentea je za tri sezone u dresu portugalskog velikana na 90 odigranih utakmica postigao čak 67 golova što je odličan prosek kada su u pitanju napadači.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...