Evrokupovi Fudbal

UEFA ODLUČILA: Mažić ne sudi finale ni Lige šampiona ni Lige Evrope

Ovdašnja sportska javnost očekivala je da će naš najbolji fudbalski sudija Milorad Mažić i njegovi pomoćnici suditi jednu od finalnih utakmica evropskih klupskih takmičenja, ako ne Ligu šampiona onda makar duel u Varšavi odnosno meč za trofej Lige Evrope.

Međutim, prema informacijama koje stižu iz Niona to se neće desiti pošto će Turčin Džunet Čakir „svirati“ u Berlinu 6. maja na duelu Juventusa i Barselone, dok je će u glavni grad Poljske putovati Englez Martin Etkinson sa svojom ekipom.

Podsećamo da od ove sezone osvajač drugog po rangu takmičenja pored trofeja dobija vizu i za Ligu šampiona bez obzira na plasman u domaćem šampionatu, što znači da će se naredne sezone tresti mušema u Sevilji ili Dnjepropetrovsku (Kijevu).

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...