0

U HUMSKOJ SE HLADI ŠAMPANJAC: Čukarički duplirao prednost protiv Zvezde (VIDEO)

Objavljeno: 10.05.15 u 20:30

Sve je izvezsnije da Crvena zvezda neće uspeti da osvoji tri boda na gostovanju na Banovom brdu odnosno teško da će i do boda pošto Čukarički posle sat vremena igre vodi sa 2:0.

Odličnu akciju tima Vladana Milojevića vrlo dobrim udarcem glavom, iako nije bio u najpovoljnijoj poziciji krunisao je Igor Matić, a Rajković je bio nemoćan pošto je lopta završila u gornjem levom uglu njegovog gola.

Izvor: youtube.com/pbogdanovic)

Šampionska trka je prema priznanju pojedinih igrača Crvene zvezde okončana remijem u večitom derbiju, ali ukoliko večeras crveno-beli ne naprave veliki preokret u preostalih 25 minuta Partizan će biti na samo bod od osvajanja 26. titule prvaka Srbije.

Čukaričane je u vođstvo doveo Nikola Stojiljković krajem prvog dela igre, a sudija Filipović je zbog pogrdnog skandiranja Delija na nekoliko trenutaka prekinuo meč u prvom poluvremenu.