Košarka Reprezentacija The Best Of Top News
13:41 28.04.2015.

SPREMA SE KRALJEVSKI TRETMAN: Real želi da dovede najboljeg srpskog košarkaša?!

FOTO: STARSPORT

Sprema li se bomba u letnjem košarkaškom roku? Španski mediji pišu da je Košarkaški klub Real Madrid spreman je da učini sve ne bi li naredne sezone u svojim redovima imao srpskog reprezentativca i jednog od najboljih organizatora igre na svetu, Miloša Teodosića!

Kraljevski klub spreman je da Teu ponudi ‘kraljevski tretman’ i tako se osigura, jer je moguće da boje kluba u narednom periodu neće braniti Serhijo Ljulj i Serhijo Rodrigez. Oni bi mogli u NBA, a Real bi želeo da umesto njih dovede Tea.  

 Međutim, mediji ističu da će CSKA jako teško odreći Teodosića. Predsednik „armejaca“ Vatutin izuzetno ceni srpskog košarkaša. Koliko želi da ga zadrži što duže pokazuje i činjenica da mu je još prošlog leta ponudio jako dobar ugovor kako bi ostao u Moskvi do juna 2017. godine.
 

 

Inače, pored Teodosića, Real bi da dovede i Džejsona Grendžera iz Unikahe… A ko ne bi želeo Bobija Marjanovića?

hotsport.rs       

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...