0

SERIJA A: Remi u derbiju Madonina (VIDEO)

Objavljeno: 19.04.15 u 22:45

Milanski derbi između neroazura i rosonera završen je fudbalski najnepopularnijim rezultatom 0:0.

Slab meč smo gledali na „Đuzepe Meaci“. Bilo je prilika, ali ne i golova. Inter je prvi zapretio Inter preko Ernaresa, ali je Lopez loptu poslao u korner. U 29. minutu De Jong je zatresao mrežu Intera, ali je gol poništen zbog ofsajda. Do sledeće šanse se čekalo do 62. minuta kada je pokušao Kovačić, ali je lopta završila pored gola.

Inter je nastavio sa napadima, Žezus je pokušao glavom posle kornera, ali je ponovo kao pobednik izašao golman Milana, Lopez. Poslednju priliku na meču imao je De Jong u 92. minutu, ali je šut veziste rosonera završio u rukama Handanovića.

Bivši reprezentativac Srbije Nemanja Vidić odigrao je svih 90 minuta za Inter.