0

SERIJA A: Golčina Pogbe za +11, Lacio razbio Violu (VIDEO)

Objavljeno: 09.03.15 u 23:10

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom stadionu ekipu Sasuola rezultatom 1:0 (0:0), dok je Lacio kao domaćin deklasirao Fiorentinu sa 4:0.

Juventus se dugo mučio protiv slabašnog Sasuola, ali je u 82. minutu Pol Pogba nastavio svoje odlične partije i postigao jedini pogodak na meču.

Ovom pobedom, Juventus je napravio još jedan veliki korak ka odbrani titule, pošto nakon remija Rome sa Kijevom, torinski klub sada ima 11 bodova više od Rimljana.

U Rimu, Lacio je razbio Fiorentinu u direktnom okršaju za mesta koja vode u Ligu šampiona. Strelci za Lacio bili su Bilja u šestom, Kandreva u 65. i Klosea u 75. i 85. minutu.

Lacio se sada na tabeli izjednačio na trećem mestu sa Napolijem 46 bodova, četiri manje od Rome i četiri više od Fiorentine i Sampdorije.