0

PRIMERA: Raj za oči – Mesijev het-trik u senci golčine Luisa Suareza! (VIDEO)

Objavljeno: 15.02.15 u 18:49

Fudbaleri Barselone deklasirali su ekipu Levantea rezultatom 5:0 (2:0) u 23. kolu Lige Primere.

Strelci u novoj fantastičnoj pobedi Barselone bili su Nejmar u 17, Mesi u 38, 59. i 65. i Luis Suarez u 73. minutu.

Katalonci su bez mnogo problema razbili slabašni Levante, a mrežu gostiju načeo je Nejmar u 17. minutu na asistenciju Mesija. Potom na scenu stupa Mesi, koji je za manje od pola sata igre postigao tri pogotka.

Prvo je odlično iskoristio asistenciju Bartre, potom je iz neposredne blizine pogodio prazan gol na dodavanja Pedra, a potom je sa bele tačke povisio na 4:0.

Ipak, najlepši potez na meču izveo je Luis Suarez koji je u 67. minutu ušao u igru umesto Nejmara i posle pet minuta igre postigao spektakularan gol. Adrijano je prošao po levom boku i centrirao za Urugvajca koji je sa desetak metara makazicama savladao golmana za eksploziju na tribinama.

Barselona je nastavila pohod ka Real Madridu koji i dalje ima bod više, tako da će i ove godine završnica sezone biti izuzetno uzbudljiva.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.