0

Spartakov preokret za deset minuta

Objavljeno: 17.11.12 u 15:35

Sjajna uvertira pred derbi. Šest utakmica 15 golova. Nije loše. Nadamo se da će strelci biti raspoloženi i na Marakani. Lično, više se nadam da će to biti Partizanovi, a većina mojih kolega ovde u  redakciji, da će to biti Zvezdini. Pa da vidimo kako će to izgledati od 19.00 časova.

Što se odigranih utakmica tiče, ubedljivo najzanimljivije je bilo u Subotici, gde je Jagodina vodila do 83. minuta, a onda su usledila tri gola Aleksndra Noskovića. Za deset minuta ih je postigao tri! I to onaj drugi petom.

Subotičani su tako, dve nedelje za redom uspeli da preokrenu rezultat s poluvremena, budući da su i prošle nedelje gubili od ekipe BSK.

Goleade je bilo i u Pazaru, gde je bilo 2:2, a domaća publika je s tribina skandirala „Uprava napolje“, pa je jasno da stanje u tom klubu nije ni malo sjajno.

Eto, toliko o utakmicama ovog poslepodneva, a od sada sve misli su usperene ka derbiju.