AdmiralBet ABA Liga Košarka The Best Of TimeOut

PRAZNICI NAM STIŽU: Vujošević davi i u crtanom, Marjanović kao Terminator (VIDEO)

Nakon organizacije 442oons koja se proslavila produkcijom crtanih filmova čji su glavni karakteri fudbaleri, u osvajanje domaćeg tržišta krenuli su iz grupe „RelaxBrain“.

Upravo ova grupa na Jutjub je okačila crtani film u kojem su glavni karakteri košarkaši Crvene zvezde i Partizana.

Poput crtanih filmova 442oonsa, i crtani „RelaxBrain-a“ je urađen u satiričnom izdanju. Partizan predstavljaju kapiten Milosavljević koji je urađen sa zavojem na nozi, pošto je do nedavno bio povređen.

Tu je i Saša Pavlović sa štapom za pecanje, pošto je do nedavno bio bez kluba, a u glavnoj roli ipak je trener Vujošević koji, po svom običaju, hvata za vrat nesrećnog Andrića.

Zvezdu predstavlja Bobi Marjanović koji je urađen kao divovski Terminator, a tu su još i Dženkins, Vilijams i Luka Mitrović

Uz sve to, na crtanom filmu igrači „večitih rivala“ zajedničkim snagama pevaju božićnu pesmicu…

 

hotsport.rs

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.

0
0

Komentari

  1. Pera Pampur каже:

    A gdi su karanfili? Jer tko ne voli karanfile taj ne treba da igra za Duklju i bice UDAVLJEN!!!

    0
    0
  2. brockic каже:

    radi ciganska mediska masinerija.dzaba vam novci moji sinovci

    0
    0
  3. Igor каже:

    Kompleksi malog kluba iz predgradja ! 13 i naravno dzaba vam novci moji sinovci !

    0
    0
  4. ft каже:

    Bozic je 7 januara i ova pesma mi je nepoznata . Cini mi se da ste pogresili termin ( NVO CARTOON 442blablabla)

    0
    0
  5. Realista каже:

    stuP srBstva slavi katolicki Bozic, sa sve jelkicom…

    0
    0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...