0

LŠ, GRUPA E: Berezutski spasao CSKA (VIDEO)

Objavljeno: 25.11.14 u 19:53

U prvom meču 5. kola Lige šampiona Roma je u Moskvi odigraal nerešeno sa CSKA 1:1. U drugom meču od 20.45 sastaju se Mančester Siti i Bajern Minhen.

Moskovljani su meč počeli bez Zorana Tošića. Roma, u kojoj je Adem Ljajić bio starter,  je bolje otvorila duel pred praznim tribinama na Himki Areni, ali su prvu ozbiljniju priliku na meču ipak imali domaći. Šenjikov je poslao opasnu loptu u kazneni prostor, ali je Morgan de Santis otklonio opasnost.

Do tada najbolju priliku u prvom poluvremenu imao je Alesandro Florenc, šutirao je za malo pored gola. Samo nekoliko minuta kasnije, dobar pokušaj imao je Sejdu Dumbija, a na kraju je dobru igru svog tima krunisao kapiten Frančesko Toti u 43. minutu.

Mogla je Vučica da duplira prednost u drugom poluvremenu, ali je Naingolan bio neprecizan.

Činilo se da je ceo plen otišao u Italiju, a onda je Berezetski u 94. minutu izjednačio.