0

PRIMERA: Preokret Barse u režiji Luisa Suareza! (VIDEO)

Objavljeno: 08.11.14 u 17:52

Fudbaleri Barselone pobedili su u gostima ekipu Almerije rezultatom 2:1 (0:1) u 11. kolu Lige Primere.

Katalonci su do pobede došli nakon preokreta u drugom poluvremenu u režiji Luisa Suareza koji je bio asistent kod oba gola.

Domaći su poveli u 37. minutu golom Bifune, koji je maestralno pobegao Maskeranu i Bartri i rutinski savladao Klaudija Brava. Barselona je u prvom poluvremenu imala jednu stopostotnu šansu kada je Mesi glavom pogodio prečku sa pet metara.

Trener gostiju Luis Enrike na poluvremenu je napravio dve izmene, Luis Suarez i Nejmar su zamenili Pedra i Munira i to se ispostavilo kao pravi potez.

U 73. minutu sjajni Suarez se oslobodio svog rivala i proigrao Nejmara kom nije bilo teško da sa pet metara pogodi mrežu.

Devet minuta kasnije, ponovo je asistent Suarez, ovaj put je odlično proigrao Albu, koji je rutinski savladao protivničkog golmana za 1:2 i veliku pobedu Barselone.

Katalonci će barem privremeno biti na čelu tabele sa bodom više od Real Madrida koji večeras dočekuje Rajo valjekano.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.