0

PRIMERA: ‘Slepi miševi’ ganjaju gigante (VIDEO)

Objavljeno: 25.10.14 u 22:05

U 9. kolu španske Primere, Valensija je na Mestalji sa 3:1 (2:0) savladala Elče i približila se na svega dva boda vodećoj Barseloni.

valensija

„Slepi miševi“ su poveli u 13. minutu golom Mustafija posle kornera koji je izveo Piati. Na 2:0 svega pet minuta kasnije je povećao Pareho, a ulogu kreatora ponovo je uzeo Piati.

Valensija je posao završila u 63. minutu. Ponovo je to bio korner za domaćina, centaršut posle kog je Lomban zatresao sopstvenu mrežu.

Počansi gol za goste, ali u pravu metu postigao je Žonatas u 93. minutu na asistenciju Fajra.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.