0

LIGA PRIMERA: Barsa za 15 minuta napunila mrežu Eibara (VIDEO)

Objavljeno: 18.10.14 u 21:49

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom Kamp Nou ekipu Eibara rezultatom 3:0 (1:0) u osmom kolu Lige Primere.

Katalonci su nakon očajne igre u prvom poluvremenu, u nastavku su u razmaku od samo 15 minuta postigli tri gola i rešili pitanje pobednika.

U prvih 45 minuta Mesi je promašio dve velike prilike, ali takođe su i gosti imali dva zicera, ali je Klaudio Bravo pokazao zašto je prvi izbor ispred Ter-Štegena.

U 60. minutu Mesi je maestralno pronašao Ćavija, a ovaj rutinski lobom načeo mrežu gostiju.

Potom je na scenu stupio ubitačan tandem Mesi-Nejmar. U 72. minutu Nejmar je na asistenciju Alveša volej udarcem povisio na 2:0, da bi potom asistirao Mesiju za 3:0.

Posle osam odigranih kola, Barselona je lider sa 22 boda, dok Real Madrid ima četiri manje i upravo se te dve ekipe sastaju u narednom kolu na Santjago Bernabeu.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.