0

PREMIJER LIGA: Tadićeve ČETIRI asistencije i pogodak u pobedi od 8:0! (VIDEO)

Objavljeno: 18.10.14 u 18:05

U popodnevnim mečevima osmog kola Premijer lige blistao je srpski reprezentativac Dušan Tadić koji je u pobedi Sautemptona nad Sanderlendom rezultatom 8:0 zabeležio četiri asistencije i postigao jedan pogodak. Čelsi je u gostima savladao Kristal Palas sa 2:1, dok je Arsenal kao domaćin remizirao sa Halom – 2:2.

Premijer liga logo

Dušan Tadić je ponovo pokazao da je najbolje letnje pojačanje u Premijer ligi. On je svojim sjajnim asistencijama vodio Sautempton do ubedljive pobede od 8:0. Tadić je asistirao Korku u 37, Peleu u 69., Vanijami u 80, dok je pogodak postigao u 78. minutu.

Čelsi je nastavio svoju dominaciju pobedom nad Kristal Palasom golovima Oskara u 8. i Fabregasa u 51. minutu. Jedini pogodak za domaće postigao je Kembel u 90. minutu.

Ovaj meč obeležila su i dva isključenja, u 40. minutu Aspilikueta je dobio direktan crveni karton zbog oštrog starta, dok je dva minuta kasnije isključen Dilejni zbog dve javne opomene.

Arsenal je neprijatno iznenadio svoje navijače, pošto je uzeo samo bod protiv Hala i to golom Velbeka u nadoknadi vremena.

Prethodno je Arsenal poveo golom Aleksisa Sančeza u 13, ali su Diame i Ernandes preokrenuli pogocima u 17. i 46. minutu.