0

SERIJA A: Roma preuzela vođstvo, Mihinoj Sampdoriji bod (VIDEO)

Objavljeno: 21.09.14 u 19:20

Roma je pobedila na Olimpiku Kaljari 2:0 u utakmici trećeg kola Serije A i preuzela vođstvo na tabeli. Đenoa je savladao Lacio, a Sasuolo i Mihina Sampdorija su odigrali bez golova.

Serija A

Najzaslužniji za pobedu ‘Vučice’ bio je Florenci koji je u 10. minutu asistirao Destru za vođstvo, a tri minuta kasnije se i sam upisao u strelce, postavivši, ispostaviće se, konačan rezultat.

Lacio je poražen minimalnim rezulatom na gostovanju Đenoi u Đenovi, dok je Siniša Mihajlović stigao do boda u Sasuolu, posle susreta bez golova. Adem Ljajić zamenio je Florencija u 72. minutu.

U prvom meču dana viđena je prava goleada u duelu Kjeva i Parme. Sasuolo i Sampdorija odigrali su čvrst duel, ali nije bilo golova.Filip Đorđević, koji je odigrao ceo meč za goste, pogodio je i prečku.Dušan Basta proveo je samo prvih 45. minuta na terenu, pre nego što ga je zamenio Konko.